Najszybsze lasery na świecie
produkowane są w Polsce
Zapraszamy do oglądania

Galeria

Wideo

Pan Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej - Bronisław Komorowski osobiście pogratulował nam zdobytego wyróżnienia za nasz najnowszy produkt Laser światłowodowy Flashcut na napędach liniowych.
Zobacz, jak powstają najszybsze maszyny CNC w Polsce

Nagrodydla naszych laserów

dla naszych laserów
Złote Medale MTP - 2013, 2014, 2016
Miło nam jest poinformować Państwa, że firma KIMLA jest wielokrotnym laureatem Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska (Mach-tool).
2016 r. - Zautomatyzowane gniazdo do cięcia laserowego Kimla LaserCEL
2014 r. - Laser światłowodowy Kimla Powercut 8kW
2013 r. - Laser światłowodowy Kimla Flashcut
Nasze maszyny otrzymały prestiżowe nagrody w dziedzinie innowacyjne produkty najwyższej jakości.
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.
Złoty Medal – Wybór Konsumentów 2014
Miło nam poinformować, że w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym na produkty nagrodzone Złotym Medalem targów ITM 2014 swoje głosy oddawali odwiedzający targi konsumenci oraz internauci, w zakończonym głosowaniu największe uznanie zdobył Laser PowerCut 8kW. Produkt ten uzyskał 27,4 % oddanych głosów.
Złoty Medal – Wybór Konsumentów 2013
Miło nam poinformować, że w konkursie Złoty Medal – Wybór Konsumentów, w którym na produkty nagrodzone Złotym Medalem targów ITM 2013 swoje głosy oddawali odwiedzający targi konsumenci oraz internauci, w zakończonym głosowaniu największe uznanie zdobył Laser Flashcut. Produkt ten uzyskał 23 % oddanych głosów.

Kontakt

POLCOM Przemysław Kimla
ul. Bałtycka 30
42-202 Częstochowa
tel. 34 365 88 85
tel. 34 365 07 04
tel. 34 365 88 85
tel. 34 365 07 04
kimla@kimla.pl
Zobacz tez: